Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik
Antal danser: 118
Datum | Tid | Dansband | Dansställe | Ort | Kommun | Län | Övrigt | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
December | |||||||||
Sön | 28 | 13.00-16.00 | Stickanz | Aktivitetshuset Tuben | Farsta | Stockholm | Stockholm | > | |
Sön | 1 | 13.00-16.00 | Stickanz | Aktivitetshuset Tuben | Farsta | Stockholm | Stockholm | ||
Sön | 28 | 17.00-21.00 | Allstars | Folkets Hus Skoghall | Skoghall | Hammarö | Värmland | > | |
Sön | 1 | 17.00-21.00 | Allstars | Folkets Hus Skoghall | Skoghall | Hammarö | Värmland | ||
Sön | 28 | 18.00-22.00 | Blender | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | > | |
Sön | 1 | 18.00-22.00 | Blender | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Sön | 28 | 17.00-21.00 | Donnez | Granada Lönsboda | Lönsboda | Osby | Skåne | > | |
Sön | 1 | 17.00-21.00 | Donnez | Granada Lönsboda | Lönsboda | Osby | Skåne | ||
Sön | 28 | 13.30-17.00 | Remix | Kulturhuset Svanen | Borlänge | Borlänge | Dalarna | > | |
Sön | 1 | 13.30-17.00 | Remix | Kulturhuset Svanen | Borlänge | Borlänge | Dalarna | ||
Sön | 28 | 13.00-16.00 | Patrick Eklöf | Ludgo bygdegård | Ludgo | Nyköping | Södermanland | > | |
Sön | 1 | 13.00-16.00 | Patrick Eklöf | Ludgo bygdegård | Ludgo | Nyköping | Södermanland | ||
Sön | 28 | Holidays | Skoga bygdegård | Ekshärad | Hagfors | Värmland | > | ||
Sön | 1 | Holidays | Skoga bygdegård | Ekshärad | Hagfors | Värmland | |||
Sön | 28 | 15.00-18.00 | Kenneth & Classe | Valhall, Skövde Kulturhus | Skövde | Skövde | Västra Götaland | > | |
Sön | 1 | 15.00-18.00 | Kenneth & Classe | Valhall, Skövde Kulturhus | Skövde | Skövde | Västra Götaland | ||
Mån | 28 | 12.00-14.30 | Conny Brodin | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | > | |
Mån | 2 | 12.00-14.30 | Conny Brodin | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Mån | 28 | Peter G's | Folkparken Skellefteå | Skellefteå | Skellefteå | Västerbotten | > | ||
Mån | 2 | Peter G's | Folkparken Skellefteå | Skellefteå | Skellefteå | Västerbotten | |||
Mån | 28 | 13.30-17.00 | Tomaz & Co | Möklintagården | Möklinta | Sala | Västmanland | > | |
Mån | 2 | 13.30-17.00 | Tomaz & Co | Möklintagården | Möklinta | Sala | Västmanland | PRO | |
Mån | 28 | 14.00-17.00 | Orient | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 2 | 14.00-17.00 | Orient | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Mån | 28 | 18.00-21.30 | Kjellez | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | > | |
Mån | 2 | 18.00-21.30 | Kjellez | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Mån | 28 | Engdahls | Viking Gabriella | Stockholm | Stockholm | Stockholm | > | ||
Mån | 2 | Engdahls | Viking Gabriella | Stockholm | Stockholm | Stockholm | |||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Junix | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 3 | 13.30-17.00 | Junix | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 28 | 14.00-17.30 | Matz Bladhs | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | > | |
Tis | 3 | 14.00-17.30 | Matz Bladhs | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 28 | 15.00-19.00 | Orient | Folkets Park Sjöbo | Sjöbo | Sjöbo | Skåne | > | |
Tis | 3 | 15.00-19.00 | Orient | Folkets Park Sjöbo | Sjöbo | Sjöbo | Skåne | PRO | |
Tis | 28 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | > | |
Tis | 3 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Tis | 28 | 15.00-17.30 | Spelfinkarna | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | > | |
Tis | 3 | 15.00-17.30 | Spelfinkarna | Sjöstugan | Myggenäs | Tjörn | Västra Götaland | ||
Tis | 28 | Engdahls | Viking Gabriella | Stockholm | Stockholm | Stockholm | > | ||
Tis | 3 | Engdahls | Viking Gabriella | Stockholm | Stockholm | Stockholm | |||
Tis | 1 | 14.00-17.00 | Stefan Nilsson | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | > | |
Tis | 3 | 14.00-17.00 | Stefan Nilsson | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | ||
Ons | 2 | 13.30-17.00 | Matz Bladhs | Arosdansen Syrianska Kulturcentret | Västerås | Västerås | Västmanland | > | |
Ons | 4 | 13.30-17.00 | Matz Bladhs | Arosdansen Syrianska Kulturcentret | Västerås | Västerås | Västmanland | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Junix | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | > | |
Ons | 4 | 18.00-21.30 | Junix | Folkets Park Karlsholme | Mariestad | Mariestad | Västra Götaland | ||
Ons | 28 | 18.30-22.00 | Finezze | Gnistan Gullänget | Örnsköldsvik | Örnsköldsvik | Västernorrland | > | |
Ons | 4 | 18.30-22.00 | Finezze | Gnistan Gullänget | Örnsköldsvik | Örnsköldsvik | Västernorrland | ||
Ons | 2 | 17.00-20.30 | Matz Rogers | Gruvan | Grums | Grums | Värmland | > | |
Ons | 4 | 17.00-20.30 | Matz Rogers | Gruvan | Grums | Grums | Värmland | PRO | |
Ons | 28 | 14.00-17.00 | Stisses Duo | Landerydgården | Hjulsbro | Linköping | Östergötland | > | |
Ons | 4 | 14.00-17.00 | Stisses Duo | Landerydgården | Hjulsbro | Linköping | Östergötland | ||
Ons | 1 | 17.00-20.30 | Orient | Södra Ljunga bygdegård | Södra Ljunga | Ljungby | Kronoberg | > | |
Ons | 4 | 17.00-20.30 | Orient | Södra Ljunga bygdegård | Södra Ljunga | Ljungby | Kronoberg | PRO | |
Tor | 28 | 13.00-16.00 | Glads | Folkets Hus Ersboda | Ersboda | Umeå | Västerbotten | > | |
Tor | 5 | 13.00-16.00 | Glads | Folkets Hus Ersboda | Ersboda | Umeå | Västerbotten | ||
Tor | 28 | 18.30-22.00 | Jive | Folkets Hus Ramvik | Ramvik | Härnösand | Västernorrland | > | |
Tor | 5 | 18.30-22.00 | Jive | Folkets Hus Ramvik | Ramvik | Härnösand | Västernorrland | ||
Tor | 28 | 13.00-17.00 | Engdahls | Fyris Park | Uppsala | Uppsala | Uppsala | > | |
Tor | 5 | 13.00-17.00 | Engdahls | Fyris Park | Uppsala | Uppsala | Uppsala | ||
Tor | 28 | 11.30-14.30 | Charlies | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | > | |
Tor | 5 | 11.30-14.30 | Charlies | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Tor | 28 | 18.00-21.30 | Janne Stefans | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | > | |
Tor | 5 | 18.00-21.30 | Janne Stefans | Stala bygdegård | Varekil | Orust | Västra Götaland | SPF | |
Tor | 28 | 17.00-20.30 | Orient | Tornsborgs Tivoli | Färingtofta | Klippan | Skåne | > | |
Tor | 5 | 17.00-20.30 | Orient | Tornsborgs Tivoli | Färingtofta | Klippan | Skåne | SPF | |
Fre | 28 | 19.00-23.00 | Kjellez | Danshallen Belganet | Hallabro | Ronneby | Blekinge | > | |
Fre | 6 | 19.00-23.00 | Kjellez | Danshallen Belganet | Hallabro | Ronneby | Blekinge | ||
Fre | 28 | 13.00-16.00 | Tomaz & Co | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | > | |
Fre | 6 | 13.00-16.00 | Tomaz & Co | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Fre | 28 | 20.00-24.00 | Jive | Folkets Hus Kusmark | Kusmark | Skellefteå | Västerbotten | > | |
Fre | 6 | 20.00-24.00 | Jive | Folkets Hus Kusmark | Kusmark | Skellefteå | Västerbotten | ||
Fre | 28 | 20.00-24.00 | Streaplers | Folkets Park Arboga | Arboga | Arboga | Västmanland | > | |
Fre | 6 | 20.00-24.00 | Streaplers | Folkets Park Arboga | Arboga | Arboga | Västmanland | ||
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Rixons | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 6 | 14.00-17.00 | Rixons | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 28 | 19.00-22.30 | Jompaz | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | > | |
Fre | 6 | 19.00-22.30 | Jompaz | Lanegården | Lane | Uddevalla | Västra Götaland | ||
Fre | 28 | 14.00-18.00 | Junix | Sporthallen Kungsgården | Kungsgården | Sandviken | Gävleborg | > | |
Fre | 6 | 14.00-18.00 | Junix | Sporthallen Kungsgården | Kungsgården | Sandviken | Gävleborg | ||
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Charlies | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 6 | 18.30-22.00 | Charlies | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Fre | 1 | 18.00-21.30 | Gulliz och Åke | Vena bygdegård | Vena | Hultsfred | Kalmar | > | |
Fre | 6 | 18.00-21.30 | Gulliz och Åke | Vena bygdegård | Vena | Hultsfred | Kalmar | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Wahlströms | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 7 | 19.00-23.00 | Wahlströms | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Shine | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Lör | 7 | 19.00-23.00 | Shine | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Hollyz | Kulturhuset Pigalle | Nässjö | Nässjö | Jönköping | > | |
Lör | 7 | 19.00-23.00 | Hollyz | Kulturhuset Pigalle | Nässjö | Nässjö | Jönköping | ||
Sön | 28 | 17.00-21.00 | Black Jack | Folkets Park Bjärnum | Bjärnum | Hässleholm | Skåne | > | |
Sön | 8 | 17.00-21.00 | Black Jack | Folkets Park Bjärnum | Bjärnum | Hässleholm | Skåne | ||
Sön | 28 | 18.00-21.30 | Matz Bladhs | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | > | |
Sön | 8 | 18.00-21.30 | Matz Bladhs | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Sön | 28 | 18.00-22.00 | Highlights | Folkets Park Ljungsbro | Ljungsbro | Linköping | Östergötland | > | |
Sön | 8 | 18.00-22.00 | Highlights | Folkets Park Ljungsbro | Ljungsbro | Linköping | Östergötland | ||
Sön | 28 | 17.30-21.30 | Blender | Nässjö Sportdansklubb | Nässjö | Nässjö | Jönköping | > | |
Sön | 8 | 17.30-21.30 | Blender | Nässjö Sportdansklubb | Nässjö | Nässjö | Jönköping | ||
Sön | 28 | 13.00-16.00 | Stisses Duo | Pensionärernas Hus i Nyköping | Nyköping | Nyköping | Södermanland | > | |
Sön | 8 | 13.00-16.00 | Stisses Duo | Pensionärernas Hus i Nyköping | Nyköping | Nyköping | Södermanland | PRO | |
Mån | 28 | 12.00-14.30 | Stefan Nilsson | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | > | |
Mån | 9 | 12.00-14.30 | Stefan Nilsson | Axelhuset | Högsbotorp | Göteborg | Västra Götaland | ||
Mån | 28 | 18.00-21.30 | Jive | Tibroparken | Tibro | Tibro | Västra Götaland | > | |
Mån | 9 | 18.00-21.30 | Jive | Tibroparken | Tibro | Tibro | Västra Götaland | ||
Tis | 5 | 13.00-16.00 | Junix | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | > | |
Tis | 10 | 13.00-16.00 | Junix | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 2 | 13.30-17.00 | Remix | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 10 | 13.30-17.00 | Remix | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 28 | 19.00-22.30 | Kjellez | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | > | |
Tis | 10 | 19.00-22.30 | Kjellez | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 6 | 18.00-21.30 | Orient | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | > | |
Tis | 10 | 18.00-21.30 | Orient | Folkets Park Lidköping | Lidköping | Lidköping | Västra Götaland | ||
Tis | 28 | 16.00-20.00 | Kenneth & Classe | Granada Lönsboda | Lönsboda | Osby | Skåne | > | |
Tis | 10 | 16.00-20.00 | Kenneth & Classe | Granada Lönsboda | Lönsboda | Osby | Skåne | PRO | |
Tis | 28 | 18.00-21.30 | Donaldz | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | > | |
Tis | 10 | 18.00-21.30 | Donaldz | Hyssna bygdegård | Hyssna | Mark | Västra Götaland | ||
Tis | 2 | 17.00-20.30 | Stisses Duo | Tyllinge medborgarhus | Tyllinge | Västervik | Kalmar | > | |
Tis | 10 | 17.00-20.30 | Stisses Duo | Tyllinge medborgarhus | Tyllinge | Västervik | Kalmar | ||
Tis | 6 | 14.00-19.00 | Hazzes | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | > | |
Tis | 10 | 14.00-19.00 | Hazzes | Wartagården | Bräcke | Göteborg | Västra Götaland | Föranmälan | |
Ons | 28 | 13.30-17.00 | Kjellez | Arosdansen Syrianska Kulturcentret | Västerås | Västerås | Västmanland | > | |
Ons | 11 | 13.30-17.00 | Kjellez | Arosdansen Syrianska Kulturcentret | Västerås | Västerås | Västmanland | ||
Ons | 10 | 18.00-21.30 | Engdahls | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | > | |
Ons | 11 | 18.00-21.30 | Engdahls | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Ons | 28 | 13.30-17.00 | Janne Stefans | Folkets Hus Ludvika | Ludvika | Ludvika | Dalarna | > | |
Ons | 11 | 13.30-17.00 | Janne Stefans | Folkets Hus Ludvika | Ludvika | Ludvika | Dalarna | PRO | |
Ons | 28 | 17-00-20.00 | Junix | Folkets Hus Skärblacka | Skärblacka | Norrköping | Östergötland | > | |
Ons | 11 | 17-00-20.00 | Junix | Folkets Hus Skärblacka | Skärblacka | Norrköping | Östergötland | PRO | |
Ons | 28 | 18.30-22.30 | Orient | Tallparken | Vinslöv | Hässleholm | Skåne | > | |
Ons | 11 | 18.30-22.30 | Orient | Tallparken | Vinslöv | Hässleholm | Skåne | ||
Ons | 28 | 13.00-15.45 | Stickanz | Tellus fritidscenter | Södermalm | Stockholm | Stockholm | > | |
Ons | 11 | 13.00-15.45 | Stickanz | Tellus fritidscenter | Södermalm | Stockholm | Stockholm | ||
Ons | 28 | 19.00-22.00 | Kenneth & Classe | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 11 | 19.00-22.00 | Kenneth & Classe | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
Tor | 9 | 13.00-16.00 | Thor Görans | Folkets Hus Ersboda | Ersboda | Umeå | Västerbotten | > | |
Tor | 12 | 13.00-16.00 | Thor Görans | Folkets Hus Ersboda | Ersboda | Umeå | Västerbotten | ||
Tor | 28 | 13.00-16.00 | Patrick Eklöf | Föreningsborg Bettna | Bettna | Flen | Södermanland | > | |
Tor | 12 | 13.00-16.00 | Patrick Eklöf | Föreningsborg Bettna | Bettna | Flen | Södermanland | ||
Tor | 28 | 11.30-14.30 | Hazzes | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | > | |
Tor | 12 | 11.30-14.30 | Hazzes | Kulturhuset Möllan | Mölndal | Mölndal | Västra Götaland | ||
Fre | 12 | 20.00-24.00 | Allstars | Folkets Hus Ersboda | Ersboda | Umeå | Västerbotten | > | |
Fre | 13 | 20.00-24.00 | Allstars | Folkets Hus Ersboda | Ersboda | Umeå | Västerbotten | ||
Fre | 7 | 20.00-24.00 | Casanovas | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | > | |
Fre | 13 | 20.00-24.00 | Casanovas | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 28 | 13.30-17.00 | Junix | Folkets Park Avesta | Avesta | Avesta | Dalarna | > | |
Fre | 13 | 13.30-17.00 | Junix | Folkets Park Avesta | Avesta | Avesta | Dalarna | PRO | |
Fre | 2 | 19.00-23.00 | Donnez | Kvarnhagskällan | Växjö | Växjö | Kronoberg | > | |
Fre | 13 | 19.00-23.00 | Donnez | Kvarnhagskällan | Växjö | Växjö | Kronoberg | ||
Fre | 28 | 19.00-22.30 | Peter G's | Trångsvikens bygdegård | Trångsviken | Krokom | Jämtland | > | |
Fre | 13 | 19.00-22.30 | Peter G's | Trångsvikens bygdegård | Trångsviken | Krokom | Jämtland | ||
Lör | 5 | 14.00-18.00 | Matz Bladhs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 14 | 14.00-18.00 | Matz Bladhs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 20.00-24.00 | Donnez | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | > | |
Lör | 14 | 20.00-24.00 | Donnez | Falköpingsparken | Falköping | Falköping | Västra Götaland | ||
Lör | 2 | 20.00-24.00 | Allstars | Folkets Hus Kusmark | Kusmark | Skellefteå | Västerbotten | > | |
Lör | 14 | 20.00-24.00 | Allstars | Folkets Hus Kusmark | Kusmark | Skellefteå | Västerbotten | ||
Lör | 12 | 19.00-22.30 | Peter G's | Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan | Skelleftehamn | Skellefteå | Västerbotten | > | |
Lör | 14 | 19.00-22.30 | Peter G's | Folkets Hus Skelleftehamn - Rotan | Skelleftehamn | Skellefteå | Västerbotten | ||
Lör | 13 | 19.00-23.00 | Engdahls | Kristallen Nybro | Nybro | Nybro | Kalmar | > | |
Lör | 14 | 19.00-23.00 | Engdahls | Kristallen Nybro | Nybro | Nybro | Kalmar | ||
Sön | 4 | 16.00-20.00 | Callinaz | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Sön | 15 | 16.00-20.00 | Callinaz | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Sön | 3 | 15.00-19.00 | Orient | Folkets Hus Arkelstorp | Arkelstorp | Kristianstad | Skåne | > | |
Sön | 15 | 15.00-19.00 | Orient | Folkets Hus Arkelstorp | Arkelstorp | Kristianstad | Skåne | PRO | |
Sön | 28 | 13.30-17.00 | Hardys | Kulturhuset Svanen | Borlänge | Borlänge | Dalarna | > | |
Sön | 15 | 13.30-17.00 | Hardys | Kulturhuset Svanen | Borlänge | Borlänge | Dalarna | ||
Mån | 28 | 14.00-17.00 | Elvis4ever | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 16 | 14.00-17.00 | Elvis4ever | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Mån | 28 | 18.00-21.30 | Holidays | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | > | |
Mån | 16 | 18.00-21.30 | Holidays | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Tis | 1 | 13.30-17.00 | Gideons | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 17 | 13.30-17.00 | Gideons | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 1 | 14.00-17.30 | Holidays | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | > | |
Tis | 17 | 14.00-17.30 | Holidays | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 11 | 17.00-20.30 | Rixons | Folkets Hus Timsfors | Timsfors | Markaryd | Kronoberg | > | |
Tis | 17 | 17.00-20.30 | Rixons | Folkets Hus Timsfors | Timsfors | Markaryd | Kronoberg | PRO | |
Tis | 28 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | > | |
Tis | 17 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Hindås Rotunda | Hindås | Härryda | Västra Götaland | ||
Ons | 28 | 13.30-17.00 | Matz Rogers | Folkets Park Arboga | Arboga | Arboga | Västmanland | > | |
Ons | 18 | 13.30-17.00 | Matz Rogers | Folkets Park Arboga | Arboga | Arboga | Västmanland | ||
Ons | 7 | 18.30-22.00 | Tobbez | Gnistan Gullänget | Örnsköldsvik | Örnsköldsvik | Västernorrland | > | |
Ons | 18 | 18.30-22.00 | Tobbez | Gnistan Gullänget | Örnsköldsvik | Örnsköldsvik | Västernorrland | ||
Ons | 5 | 19.00-22.00 | Avant | Stadsöskolan | Gammelstad | Luleå | Norrbotten | > | |
Ons | 18 | 19.00-22.00 | Avant | Stadsöskolan | Gammelstad | Luleå | Norrbotten | ||
Fre | 5 | 21.00-01.00 | Allstars | Folkets Hus Östersund | Östersund | Östersund | Jämtland | > | |
Fre | 20 | 21.00-01.00 | Allstars | Folkets Hus Östersund | Östersund | Östersund | Jämtland | ||
Fre | 28 | 20.00-24.00 | Bob Stevens | Folkets Park Arboga | Arboga | Arboga | Västmanland | > | |
Fre | 20 | 20.00-24.00 | Bob Stevens | Folkets Park Arboga | Arboga | Arboga | Västmanland | ||
Fre | 28 | 14.00-18.00 | Ola & Jag | Sporthallen Kungsgården | Kungsgården | Sandviken | Gävleborg | > | |
Fre | 20 | 14.00-18.00 | Ola & Jag | Sporthallen Kungsgården | Kungsgården | Sandviken | Gävleborg | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Sannex | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 21 | 19.00-23.00 | Sannex | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 3 | 16.00-20.00 | Gideons | Lagerkvistsgatan 2 | Eskilstuna | Eskilstuna | Södermanland | > | |
Lör | 21 | 16.00-20.00 | Gideons | Lagerkvistsgatan 2 | Eskilstuna | Eskilstuna | Södermanland | ||
Sön | 12 | 18.00-22.00 | Wahlströms | Folkets Park Ljungsbro | Ljungsbro | Linköping | Östergötland | > | |
Sön | 22 | 18.00-22.00 | Wahlströms | Folkets Park Ljungsbro | Ljungsbro | Linköping | Östergötland | ||
Tor | 28 | 19.00-23.00 | Fernandoz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tor | 26 | 19.00-23.00 | Fernandoz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tor | 1 | 19.00-23.00 | Engdahls | Danshallen Belganet | Hallabro | Ronneby | Blekinge | > | |
Tor | 26 | 19.00-23.00 | Engdahls | Danshallen Belganet | Hallabro | Ronneby | Blekinge | ||
Tor | 22 | 18.00-21.30 | Kalle & Stefan | Exposkolan | Värnamo | Värnamo | Jönköping | > | |
Tor | 26 | 18.00-21.30 | Kalle & Stefan | Exposkolan | Värnamo | Värnamo | Jönköping | PRO | |
Tor | 19 | 17.00-20.00 | Holens | Folkets Hus Skärblacka | Skärblacka | Norrköping | Östergötland | > | |
Tor | 26 | 17.00-20.00 | Holens | Folkets Hus Skärblacka | Skärblacka | Norrköping | Östergötland | ||
Tor | 3 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | > | |
Tor | 26 | 18.00-21.30 | Bob Stevens | Folkets Park Herrljunga | Herrljunga | Herrljunga | Västra Götaland | ||
Tor | 9 | 16.00-20.00 | Trippz | Folkets Park Knislinge | Knislinge | Östra Göinge | Skåne | > | |
Tor | 26 | 16.00-20.00 | Trippz | Folkets Park Knislinge | Knislinge | Östra Göinge | Skåne | PRO/SPF | |
Tor | 28 | 18.00-22.00 | Icaros | Folkets Park Ljungsbro | Ljungsbro | Linköping | Östergötland | > | |
Tor | 26 | 18.00-22.00 | Icaros | Folkets Park Ljungsbro | Ljungsbro | Linköping | Östergötland | ||
Tor | 18 | 19.00-23.00 | Holidays | Kulturhuset Pigalle | Nässjö | Nässjö | Jönköping | > | |
Tor | 26 | 19.00-23.00 | Holidays | Kulturhuset Pigalle | Nässjö | Nässjö | Jönköping | ||
Tor | 17 | 17.00-21.00 | Patrick Eklöf | Rosendalsskolan Södra | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | > | |
Tor | 26 | 17.00-21.00 | Patrick Eklöf | Rosendalsskolan Södra | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | 2M1G | |
Tor | 1 | 17.00-21.00 | Martinez | Trombon Södertälje | Södertälje | Södertälje | Stockholm | > | |
Tor | 26 | 17.00-21.00 | Martinez | Trombon Södertälje | Södertälje | Södertälje | Stockholm | ||
Fre | 22 | 19.00-23.00 | Shine | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Fre | 27 | 19.00-23.00 | Shine | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Fre | 19 | 18.30-22.00 | Ola & Jag | Folkets Hus Strömsund | Strömsund | Strömsund | Jämtland | > | |
Fre | 27 | 18.30-22.00 | Ola & Jag | Folkets Hus Strömsund | Strömsund | Strömsund | Jämtland | PRO/SPF | |
Fre | 28 | 18.00-21.30 | Eklöfs | Folkets Park Vimmerby | Vimmerby | Vimmerby | Kalmar | > | |
Fre | 27 | 18.00-21.30 | Eklöfs | Folkets Park Vimmerby | Vimmerby | Vimmerby | Kalmar | SPF | |
Fre | 12 | 18.30-22.00 | BarraBazz | Gnistan Gullänget | Örnsköldsvik | Örnsköldsvik | Västernorrland | > | |
Fre | 27 | 18.30-22.00 | BarraBazz | Gnistan Gullänget | Örnsköldsvik | Örnsköldsvik | Västernorrland | ||
Fre | 28 | 17.00-20.30 | Toini Ahlms | Kristallen Nybro | Nybro | Nybro | Kalmar | > | |
Fre | 27 | 17.00-20.30 | Toini Ahlms | Kristallen Nybro | Nybro | Nybro | Kalmar | PRO | |
Mån | 13 | 19.00-24.00 | Xplays | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Mån | 30 | 19.00-24.00 | Xplays | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Mån | 13 | 19.00-24.00 | PHs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Mån | 30 | 19.00-24.00 | PHs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Mån | 2 | 18.00-21.30 | Carlssonz | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | > | |
Mån | 30 | 18.00-21.30 | Carlssonz | Tidaholmsparken | Tidaholm | Tidaholm | Västra Götaland | ||
Tis | 27 | 20.00-01.00 | Donnez | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 31 | 20.00-01.00 | Donnez | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 4 | Martinez | Hotell Lappland | Lycksele | Lycksele | Västerbotten | > | ||
Tis | 31 | Martinez | Hotell Lappland | Lycksele | Lycksele | Västerbotten |