Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.
Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik
Antal danser: 149
Datum | Tid | Dansband | Dansställe | Ort | Kommun | Län | Övrigt | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maj 2024 | |||||||||
Mån | 13 | 19.30-23.00 | Donnez | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Mån | 20 | 19.30-23.00 | Donnez | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | ||
Tis | 28 | 18.30-22.00 | Orient | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 21 | 18.30-22.00 | Orient | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Tis | 11 | 20.30-24.00 | Dur X | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 21 | 20.30-24.00 | Dur X | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 11 | 20.30-24.00 | Casanovas | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 21 | 20.30-24.00 | Casanovas | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Fre | 14 | 14.00-17.00 | Trippz | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 24 | 14.00-17.00 | Trippz | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Mån | 5 | 17.00-20.30 | Nya Widuo | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 27 | 17.00-20.30 | Nya Widuo | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 14 | 19.00-23.00 | Callinaz | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Mån | 27 | 19.00-23.00 | Callinaz | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Tis | 5 | 20.30-24.00 | Xplays | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Xplays | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 5 | 20.30-24.00 | C-Laget | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 28 | 20.30-24.00 | C-Laget | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Ons | 28 | 19.00-22.00 | Mogna Män | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 29 | 19.00-22.00 | Mogna Män | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
Fre | 21 | 14.00-17.00 | Kenneth & Classe | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 31 | 14.00-17.00 | Kenneth & Classe | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Juni 2024 | |||||||||
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Elvis4ever | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 03 | 17.00-20.30 | Elvis4ever | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 28 | 19.30-23.00 | Tribond | Solbacken Kungsäter | Kungsäter | Varberg | Halland | > | |
Mån | 03 | 19.30-23.00 | Tribond | Solbacken Kungsäter | Kungsäter | Varberg | Halland | ||
Tis | 28 | 18.30-22.00 | Cedrix | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 04 | 18.30-22.00 | Cedrix | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Callinaz | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 04 | 20.30-24.00 | Callinaz | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Diggarna | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 04 | 20.30-24.00 | Diggarna | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Fre | 28 | 17.00-20.00 | Rignells | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 07 | 17.00-20.00 | Rignells | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Trippz | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 10 | 17.00-20.30 | Trippz | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 8 | 19.00-23.00 | Date | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 10 | 19.00-23.00 | Date | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Tis | 5 | 20.30-24.00 | Rent drag | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 11 | 20.30-24.00 | Rent drag | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 5 | 20.30-24.00 | PHs | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 11 | 20.30-24.00 | PHs | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Lör | 7 | 20.00-24.00 | Micke Ahlgrens | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 15 | 20.00-24.00 | Micke Ahlgrens | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Mån | 4 | 17.00-20.30 | Erik Arnolds | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 17 | 17.00-20.30 | Erik Arnolds | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 28 | 19.30-23.00 | Titanix | Solbacken Kungsäter | Kungsäter | Varberg | Halland | > | |
Mån | 17 | 19.30-23.00 | Titanix | Solbacken Kungsäter | Kungsäter | Varberg | Halland | ||
Tis | 28 | 18.30-22.00 | Kenneth & Classe | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 18 | 18.30-22.00 | Kenneth & Classe | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Tis | 11 | 20.30-24.00 | Lars-Rogers | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 18 | 20.30-24.00 | Lars-Rogers | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 11 | 20.30-24.00 | Excess | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 18 | 20.30-24.00 | Excess | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Lör | 11 | 20.00-24.00 | Engdahls | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 22 | 20.00-24.00 | Engdahls | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Mån | 11 | 17.00-20.30 | Kent & Henke | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 24 | 17.00-20.30 | Kent & Henke | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 4 | 19.00-23.00 | Highlights | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 24 | 19.00-23.00 | Highlights | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Tis | 1 | 20.30-24.00 | Trippix | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 25 | 20.30-24.00 | Trippix | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 1 | 20.30-24.00 | Blender | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 25 | 20.30-24.00 | Blender | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Fre | 18 | 20.00 | Blender | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | > | |
Fre | 28 | 20.00 | Blender | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | ||
Fre | 18 | 20.00 | Larz Kristerz | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | > | |
Fre | 28 | 20.00 | Larz Kristerz | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | ||
Fre | 18 | 20.00 | Lasse Stefanz | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | > | |
Fre | 28 | 20.00 | Lasse Stefanz | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | ||
Lör | 16 | 20.00-24.00 | Bob Stevens | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 29 | 20.00-24.00 | Bob Stevens | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Lör | 28 | 20.00 | Sannex | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | > | |
Lör | 29 | 20.00 | Sannex | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | ||
Lör | 28 | 20.00 | Arvingarna | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | > | |
Lör | 29 | 20.00 | Arvingarna | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | ||
Lör | 28 | 20.00 | Donnez | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | > | |
Lör | 29 | 20.00 | Donnez | Hedevi IP | Ullared | Falkenberg | Halland | ||
Juli 2024 | |||||||||
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Wåxbos | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 01 | 17.00-20.30 | Wåxbos | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 28 | 19.30-23.00 | Swedish Dance Mafia | Solbacken Kungsäter | Kungsäter | Varberg | Halland | > | |
Mån | 01 | 19.30-23.00 | Swedish Dance Mafia | Solbacken Kungsäter | Kungsäter | Varberg | Halland | ||
Tis | 28 | 18.30-22.00 | Kalle & Stefan | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 02 | 18.30-22.00 | Kalle & Stefan | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Black Jack | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 02 | 20.30-24.00 | Black Jack | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Charlies | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 02 | 20.30-24.00 | Charlies | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Lör | 2 | 20.00-24.00 | Kjellez | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 06 | 20.00-24.00 | Kjellez | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Sön | 28 | 18.30-22.00 | Hardys | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 07 | 18.30-22.00 | Hardys | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Cedrix | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 08 | 17.00-20.30 | Cedrix | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 3 | 19.00-23.00 | Sannex | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 08 | 19.00-23.00 | Sannex | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Streaplers | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 09 | 20.30-24.00 | Streaplers | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Rent drag | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 09 | 20.30-24.00 | Rent drag | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Lör | 28 | 20.00-24.00 | Bennrix | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 13 | 20.00-24.00 | Bennrix | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Tång & Co | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 15 | 17.00-20.30 | Tång & Co | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Tis | 2 | 18.30-22.00 | Hedins | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 16 | 18.30-22.00 | Hedins | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | C-Laget | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 16 | 20.30-24.00 | C-Laget | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Wahlströms | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 16 | 20.30-24.00 | Wahlströms | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Lör | 10 | 20.00-24.00 | Matz Bladhs | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 20 | 20.00-24.00 | Matz Bladhs | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Sön | 17 | 18.30-22.00 | Svenne och Jörgen | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 21 | 18.30-22.00 | Svenne och Jörgen | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Mån | 3 | 17.00-20.30 | Ingvar Fahsts | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 22 | 17.00-20.30 | Ingvar Fahsts | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 2 | 19.00-23.00 | Excess | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 22 | 19.00-23.00 | Excess | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Tis | 19 | 20.30-24.00 | Lars-Rogers | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 23 | 20.30-24.00 | Lars-Rogers | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 19 | 20.30-24.00 | Bob Stevens | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 23 | 20.30-24.00 | Bob Stevens | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tor | 19 | Donnez | Chill Out Strandbar & Restaurang | Mellbystrand | Laholm | Halland | > | ||
Tor | 25 | Donnez | Chill Out Strandbar & Restaurang | Mellbystrand | Laholm | Halland | |||
Fre | 15 | 20.00-24.00 | Sannex | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Fre | 26 | 20.00-24.00 | Sannex | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Lör | 5 | 20.00-24.00 | Donnez | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 27 | 20.00-24.00 | Donnez | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Lör | 25 | 19.00-23.00 | Donaldz | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Lör | 27 | 19.00-23.00 | Donaldz | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Candys | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 29 | 17.00-20.30 | Candys | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 18 | 19.00-23.00 | Blender | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 29 | 19.00-23.00 | Blender | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Tis | 25 | 18.30-22.00 | Mogna Män | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 30 | 18.30-22.00 | Mogna Män | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Tis | 29 | 20.30-24.00 | C-Laget | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 30 | 20.30-24.00 | C-Laget | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 29 | 20.30-24.00 | Tribond | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 30 | 20.30-24.00 | Tribond | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Lör | 28 | 20.00-24.00 | Black Jack | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 03 | 20.00-24.00 | Black Jack | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Sön | 28 | 18.30-22.00 | Hasse Peters | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 04 | 18.30-22.00 | Hasse Peters | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Orient | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 05 | 17.00-20.30 | Orient | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 3 | 19.00-23.00 | Shine | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 05 | 19.00-23.00 | Shine | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Hollyz | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 06 | 20.30-24.00 | Hollyz | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Diggarna | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 06 | 20.30-24.00 | Diggarna | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Lör | 28 | 20.00-24.00 | Holidays | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 10 | 20.00-24.00 | Holidays | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Kalle & Stefan | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 12 | 17.00-20.30 | Kalle & Stefan | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Tis | 28 | 18.30-22.00 | Orient | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 13 | 18.30-22.00 | Orient | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Donnez | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 13 | 20.30-24.00 | Donnez | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 28 | 20.30-24.00 | Charlies | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 13 | 20.30-24.00 | Charlies | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Lör | 28 | 20.00-24.00 | Fernandoz | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 17 | 20.00-24.00 | Fernandoz | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Sön | 15 | 18.30-22.00 | Charlies | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 18 | 18.30-22.00 | Charlies | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Mån | 13 | 17.00-20.30 | Rignells | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 19 | 17.00-20.30 | Rignells | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 2 | 19.00-23.00 | Allstars | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 19 | 19.00-23.00 | Allstars | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Tis | 12 | 20.30-24.00 | Perikles | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 20 | 20.30-24.00 | Perikles | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Tis | 12 | 20.30-24.00 | Dur X | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | > | |
Tis | 20 | 20.30-24.00 | Dur X | Västerhagen | Haverdal | Halmstad | Halland | ||
Lör | 6 | 20.00-24.00 | Canyons | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Lör | 24 | 20.00-24.00 | Canyons | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
Mån | 16 | 17.00-20.30 | Kenneth & Classe | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 26 | 17.00-20.30 | Kenneth & Classe | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Tis | 14 | 18.30-22.00 | Hedins | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 27 | 18.30-22.00 | Hedins | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Fre | 21 | 20.00-24.00 | Casanovas | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Fre | 30 | 20.00-24.00 | Casanovas | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | ||
September 2024 | |||||||||
Mån | 28 | 17.00-20.30 | Rixons | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | > | |
Mån | 02 | 17.00-20.30 | Rixons | Fågelsångs festplats | Våxtorp | Laholm | Halland | SPF | |
Mån | 28 | 19.00-23.00 | Casanovas | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 02 | 19.00-23.00 | Casanovas | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Ons | 28 | 19.00-22.00 | Cedrix | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 04 | 19.00-22.00 | Cedrix | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
Fre | 28 | 17.00-20.00 | Charlies | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 06 | 17.00-20.00 | Charlies | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Mån | 28 | 14.00-17.00 | Cedrix | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 09 | 14.00-17.00 | Cedrix | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Tis | 28 | 18.30-22.00 | Kenneth & Classe | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | > | |
Tis | 10 | 18.30-22.00 | Kenneth & Classe | Sjöviken Ätran | Ätran | Falkenberg | Halland | ||
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Trippz | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 13 | 14.00-17.00 | Trippz | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Kenneth & Classe | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 13 | 18.30-22.00 | Kenneth & Classe | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Mån | 5 | 19.00-23.00 | Perikles | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | > | |
Mån | 16 | 19.00-23.00 | Perikles | Rotundan, Nöjesparken | Varberg | Varberg | Halland | ||
Ons | 14 | 19.00-22.00 | Kalle & Stefan | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 18 | 19.00-22.00 | Kalle & Stefan | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
Fre | 17 | 14.00-17.00 | Hedins | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 20 | 14.00-17.00 | Hedins | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Mån | 28 | 14.00-17.00 | Hardys | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 23 | 14.00-17.00 | Hardys | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Kenneth & Classe | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 27 | 14.00-17.00 | Kenneth & Classe | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 3 | 18.30-22.00 | Cedrix | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 27 | 18.30-22.00 | Cedrix | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Mån | 10 | Date | Medborgarhuset Tvååker | Tvååker | Varberg | Halland | > | ||
Mån | 30 | Date | Medborgarhuset Tvååker | Tvååker | Varberg | Halland | |||
Oktober 2024 | |||||||||
Ons | 28 | 19.00-22.00 | Tempo | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 02 | 19.00-22.00 | Tempo | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Orient | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 04 | 14.00-17.00 | Orient | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Sön | 1 | 18.00-21.00 | Orient | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 06 | 18.00-21.00 | Orient | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | ||
Mån | 28 | 14.00-17.00 | Elvis4ever | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 07 | 14.00-17.00 | Elvis4ever | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Mogna Män | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 11 | 18.30-22.00 | Mogna Män | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Ons | 28 | 19.00-22.00 | Charlies | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 16 | 19.00-22.00 | Charlies | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Kalle & Stefan | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 18 | 14.00-17.00 | Kalle & Stefan | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Sön | 28 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Folkets Park Brännö | Brännö | Hylte | Halland | > | |
Sön | 20 | 18.00-21.30 | Mogna Män | Folkets Park Brännö | Brännö | Hylte | Halland | ||
Mån | 28 | 14.00-17.00 | Erik Arnolds | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 21 | 14.00-17.00 | Erik Arnolds | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Fre | 6 | 14.00-17.00 | Mogna Män | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 25 | 14.00-17.00 | Mogna Män | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 18 | 18.30-22.00 | Hazze Peter | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 25 | 18.30-22.00 | Hazze Peter | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Sön | 5 | 18.00-21.30 | Cedrix | Ätrasalen | Vessigebro | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 27 | 18.00-21.30 | Cedrix | Ätrasalen | Vessigebro | Falkenberg | Halland | ||
Ons | 10 | 19.00-22.00 | Hazzes | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 30 | 19.00-22.00 | Hazzes | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
November 2024 | |||||||||
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Cedrix | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 01 | 14.00-17.00 | Cedrix | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 28 | 18 30-22.00 | Mogna Män | Medborgarhuset Tvååker | Tvååker | Varberg | Halland | > | |
Fre | 01 | 18 30-22.00 | Mogna Män | Medborgarhuset Tvååker | Tvååker | Varberg | Halland | SPF | |
Sön | 28 | 18.00-21.00 | Cedrix | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 03 | 18.00-21.00 | Cedrix | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | ||
Mån | 28 | 14.00-17.00 | Wåxbos | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 04 | 14.00-17.00 | Wåxbos | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Junix | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 08 | 14.00-17.00 | Junix | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Hedins | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 08 | 18.30-22.00 | Hedins | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Ons | 28 | 19.00-22.00 | Kenneth & Classe | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 13 | 19.00-22.00 | Kenneth & Classe | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
Fre | 14 | 14.00-17.00 | Hardys | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 15 | 14.00-17.00 | Hardys | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Orient | Medborgarhuset Tvååker | Tvååker | Varberg | Halland | > | |
Fre | 15 | 18.30-22.00 | Orient | Medborgarhuset Tvååker | Tvååker | Varberg | Halland | SPF | |
Sön | 28 | 18.00-21.30 | Cedrix | Folkets Park Brännö | Brännö | Hylte | Halland | > | |
Sön | 17 | 18.00-21.30 | Cedrix | Folkets Park Brännö | Brännö | Hylte | Halland | ||
Mån | 15 | 14.00-17.00 | Anders & Sylve | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 18 | 14.00-17.00 | Anders & Sylve | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Fre | 16 | 14.00-17.00 | Wåxbos | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 22 | 14.00-17.00 | Wåxbos | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Kalle & Stefan | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 22 | 18.30-22.00 | Kalle & Stefan | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Ons | 15 | 19.00-22.00 | Orient | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 27 | 19.00-22.00 | Orient | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
December 2024 | |||||||||
Mån | 28 | 14.00-17.00 | Orient | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 02 | 14.00-17.00 | Orient | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Rixons | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 06 | 14.00-17.00 | Rixons | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Charlies | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 06 | 18.30-22.00 | Charlies | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Sön | 28 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Folkets Park Brännö | Brännö | Hylte | Halland | > | |
Sön | 08 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Folkets Park Brännö | Brännö | Hylte | Halland | ||
Ons | 28 | 19.00-22.00 | Kenneth & Classe | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | > | |
Ons | 11 | 19.00-22.00 | Kenneth & Classe | Tölögården | Kungsbacka | Kungsbacka | Halland | ||
Mån | 9 | 14.00-17.00 | Elvis4ever | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | > | |
Mån | 16 | 14.00-17.00 | Elvis4ever | Snöstorps allmogegård | Halmstad | Halmstad | Halland | PRO | |
Mån | 9 | 19.00 | Donaldz | Vinbergs bygdegård | Vinberg | Falkenberg | Halland | > | |
Mån | 30 | 19.00 | Donaldz | Vinbergs bygdegård | Vinberg | Falkenberg | Halland | ||
Januari 2025 | |||||||||
Mån | 28 | 18.00-21.00 | Rixons | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | > | |
Mån | 06 | 18.00-21.00 | Rixons | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | ||
Fre | 8 | 14.00-17.00 | Rixons | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 17 | 14.00-17.00 | Rixons | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | SKPF | |
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Orient | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 17 | 18.30-22.00 | Orient | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Februari 2025 | |||||||||
Sön | 28 | 18.00-21.00 | Kenneth & Classe | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 02 | 18.00-21.00 | Kenneth & Classe | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | ||
Fre | 28 | 14.00-17.00 | Orient | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | > | |
Fre | 07 | 14.00-17.00 | Orient | Lagagården | Laholm | Laholm | Halland | ||
Mån | 28 | 19.00-23.00 | Swedish Dance Mafia | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Mån | 17 | 19.00-23.00 | Swedish Dance Mafia | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
Mars 2025 | |||||||||
Sön | 28 | 18.00-21.00 | Kalle & Stefan | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 02 | 18.00-21.00 | Kalle & Stefan | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | ||
Fre | 5 | 18.30-22.00 | Orient | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | > | |
Fre | 28 | 18.30-22.00 | Orient | Tofta bygdegård | Tofta | Varberg | Halland | ||
April 2025 | |||||||||
Sön | 28 | 18.00-21.00 | Hasse Peters | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland | > | |
Sön | 06 | 18.00-21.00 | Hasse Peters | Gunnarps bygdegård | Gunnarp | Falkenberg | Halland |