Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.
Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik
Antal danser: 99
Datum | Tid | Dansband | Dansställe | Ort | Kommun | Län | Övrigt | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maj 2024 | |||||||||
Tis | 5 | 13.30-17.00 | Hedins | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 21 | 13.30-17.00 | Hedins | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 21 | 18.00-21.30 | Eklöfs | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 22 | 18.00-21.30 | Eklöfs | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Lör | 16 | 19.00-23.00 | Casanovas | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 25 | 19.00-23.00 | Casanovas | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 8 | 18.00-21.30 | Tomaz & Co | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | > | |
Lör | 25 | 18.00-21.30 | Tomaz & Co | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | PRO | |
Tis | 2 | 13.30-17.00 | Holens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Holens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 8 | 18.00-21.30 | Cedrix | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 29 | 18.00-21.30 | Cedrix | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Tor | 6 | 19.00-23.00 | Allstars | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | > | |
Tor | 30 | 19.00-23.00 | Allstars | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | ||
Juni 2024 | |||||||||
Lör | 28 | 14.00-18.00 | Engdahls | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 01 | 14.00-18.00 | Engdahls | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Luddes | Bygdens Danshöla | Linnebäck | Karlskoga | Örebro | > | |
Lör | 01 | 19.00-23.00 | Luddes | Bygdens Danshöla | Linnebäck | Karlskoga | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Gideons | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 04 | 13.30-17.00 | Gideons | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 28 | 19.00-24.00 | Allstars | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Ons | 05 | 19.00-24.00 | Allstars | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 28 | 19.00-24.00 | Callinaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Ons | 05 | 19.00-24.00 | Callinaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Junix | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 05 | 18.00-21.30 | Junix | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Lör | 5 | 19.00-23.00 | Bob Stevens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 08 | 19.00-23.00 | Bob Stevens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Orient | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 11 | 13.30-17.00 | Orient | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Orient | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 12 | 18.00-21.30 | Orient | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Kalle & Stefan | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 19 | 18.00-21.30 | Kalle & Stefan | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Lör | 2 | 18.00-21.30 | Cedrix | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | > | |
Lör | 22 | 18.00-21.30 | Cedrix | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | PRO | |
Lör | 13 | 21.00-01.00 | Titanix | Lustikullen | Brevens Bruk | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 22 | 21.00-01.00 | Titanix | Lustikullen | Brevens Bruk | Örebro | Örebro | ||
Mån | 8 | 18.00-22.00 | Shine | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | > | |
Mån | 24 | 18.00-22.00 | Shine | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | ||
Tis | 19 | 19.00-23.00 | Streaplers | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 25 | 19.00-23.00 | Streaplers | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 13 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 26 | 18.00-21.30 | Kenneth & Classe | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Tor | 6 | 19.00-23.00 | Callinaz | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | > | |
Tor | 27 | 19.00-23.00 | Callinaz | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | ||
Juli 2024 | |||||||||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Pär Norlings | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 03 | 18.00-21.30 | Pär Norlings | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Fre | 28 | Lasse Stefanz | Råsshallen | Guldsmedshyttan | Lindesberg | Örebro | > | ||
Fre | 05 | Lasse Stefanz | Råsshallen | Guldsmedshyttan | Lindesberg | Örebro | |||
Tis | 28 | 19.00-23.00 | Sannex | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 09 | 19.00-23.00 | Sannex | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Matz Rogers | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 10 | 18.00-21.30 | Matz Rogers | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Hedins | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 17 | 18.00-21.30 | Hedins | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Tis | 11 | 19.00-23.00 | Donnez | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 23 | 19.00-23.00 | Donnez | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 9 | 18.00-21.30 | Strike | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 24 | 18.00-21.30 | Strike | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Tor | 16 | 19.00-23.00 | Martinez | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | > | |
Tor | 25 | 19.00-23.00 | Martinez | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | ||
Lör | 4 | 18.00-21.30 | Eklöfs | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | > | |
Lör | 27 | 18.00-21.30 | Eklöfs | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | PRO | |
Lör | 19 | 20.00-24.00 | Callinaz | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | > | |
Lör | 27 | 20.00-24.00 | Callinaz | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | ||
Ons | 13 | 18.00-21.30 | Junix | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 31 | 18.00-21.30 | Junix | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Fre | 28 | Titanix | Gropens Dansbana | Gropen | Lekeberg | Örebro | > | ||
Fre | 02 | Titanix | Gropens Dansbana | Gropen | Lekeberg | Örebro | |||
Tis | 28 | 19.00-23.00 | PHs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 06 | 19.00-23.00 | PHs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 5 | 18.00-21.30 | Gideons | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 07 | 18.00-21.30 | Gideons | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Lör | 28 | 21.00-01.00 | Lasse Stefanz | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | > | |
Lör | 10 | 21.00-01.00 | Lasse Stefanz | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | ||
Lör | 28 | 21.00-01.00 | Blixterz | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | > | |
Lör | 10 | 21.00-01.00 | Blixterz | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | ||
Ons | 13 | 18.00-21.30 | Samzons | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 14 | 18.00-21.30 | Samzons | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Tor | 10 | 19.00-23.00 | Casanovas | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | > | |
Tor | 15 | 19.00-23.00 | Casanovas | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | BarraBazz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 20 | 13.30-17.00 | BarraBazz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 6 | 18.00-21.30 | Tobbez | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 21 | 18.00-21.30 | Tobbez | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Lör | 4 | 19.00-23.00 | Allstars | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 24 | 19.00-23.00 | Allstars | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 9 | 18.00-21.30 | Lars Erikssons | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | > | |
Lör | 24 | 18.00-21.30 | Lars Erikssons | Folkets Park Nora | Nora | Nora | Örebro | PRO | |
Mån | 8 | 18.00-22.00 | Highlights | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | > | |
Mån | 26 | 18.00-22.00 | Highlights | Folkets Park Vretstorp | Vretstorp | Hallsberg | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Jompaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 27 | 13.30-17.00 | Jompaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Kent & Henke | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Lör | 28 | 14.00-18.00 | Micke Ahlgrens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 31 | 14.00-18.00 | Micke Ahlgrens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
September 2024 | |||||||||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Kalle & Stefan | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 03 | 13.30-17.00 | Kalle & Stefan | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 28 | 18.00-21.30 | Holens | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | > | |
Ons | 04 | 18.00-21.30 | Holens | Folkets Park Degerfors | Degerfors | Degerfors | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-24.00 | Blender | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 07 | 19.00-24.00 | Blender | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-24.00 | Callinaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 07 | 19.00-24.00 | Callinaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Eklöfs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 10 | 13.30-17.00 | Eklöfs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 14.00-18.00 | Engdahls | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 14 | 14.00-18.00 | Engdahls | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Sön | 28 | 17:00-21:00 | Xplays | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Sön | 15 | 17:00-21:00 | Xplays | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Strike | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 17 | 13.30-17.00 | Strike | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 17 | 19.00-23.00 | Callinaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 21 | 19.00-23.00 | Callinaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 15 | 13.30-17.00 | Hedins | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 24 | 13.30-17.00 | Hedins | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Fre | 21 | 19.00-23.00 | Sandraz | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Fre | 27 | 19.00-23.00 | Sandraz | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Lör | 16 | 19.00-23.00 | Streaplers | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Streaplers | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Sön | 4 | 16.00-19.00 | Gideons | Folkets Hus Kumla | Kumla | Kumla | Örebro | > | |
Sön | 29 | 16.00-19.00 | Gideons | Folkets Hus Kumla | Kumla | Kumla | Örebro | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Tobbez | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 01 | 13.30-17.00 | Tobbez | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Sannex | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 05 | 19.00-23.00 | Sannex | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 3 | 13.30-17.00 | Kent & Henke | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 08 | 13.30-17.00 | Kent & Henke | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Fre | 3 | 19.00-23.00 | Frippez | Bygdens Danshöla | Linnebäck | Karlskoga | Örebro | > | |
Fre | 11 | 19.00-23.00 | Frippez | Bygdens Danshöla | Linnebäck | Karlskoga | Örebro | ||
Fre | 1 | 19:00-23:00 | PHs | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Fre | 11 | 19:00-23:00 | PHs | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Xplays | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 12 | 19.00-23.00 | Xplays | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 9 | 13.30-17.00 | Mogna Män | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 15 | 13.30-17.00 | Mogna Män | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Black Jack | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 19 | 19.00-23.00 | Black Jack | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 18.00-22.00 | The Jumpin Jukbox | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Lör | 19 | 18.00-22.00 | The Jumpin Jukbox | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Tis | 4 | 13.30-17.00 | Orient | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 22 | 13.30-17.00 | Orient | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 19 | 19.00-23.00 | PHs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 26 | 19.00-23.00 | PHs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 13 | 13.30-17.00 | Pär Norlings | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 29 | 13.30-17.00 | Pär Norlings | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
November 2024 | |||||||||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Date | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 02 | 19.00-23.00 | Date | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Ola & Jag | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 05 | 13.30-17.00 | Ola & Jag | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-24.00 | Allstars | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 09 | 19.00-24.00 | Allstars | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-24.00 | Casanovas | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 09 | 19.00-24.00 | Casanovas | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Lövgrens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 12 | 13.30-17.00 | Lövgrens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 6 | 14.00-18.00 | Bob Stevens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 16 | 14.00-18.00 | Bob Stevens | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 18 | 13.30-17.00 | Hedins | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 19 | 13.30-17.00 | Hedins | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 9 | 19.00-23.00 | Callinaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 23 | 19.00-23.00 | Callinaz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 1 | 13.30-17.00 | Matz Rogers | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 26 | 13.30-17.00 | Matz Rogers | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 3 | 19.00-23.00 | Blender | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 30 | 19.00-23.00 | Blender | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
December 2024 | |||||||||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Junix | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 03 | 13.30-17.00 | Junix | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Wahlströms | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 07 | 19.00-23.00 | Wahlströms | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Remix | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 10 | 13.30-17.00 | Remix | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 28 | 14.00-18.00 | Matz Bladhs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 14 | 14.00-18.00 | Matz Bladhs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Sön | 28 | 16.00-20.00 | Callinaz | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Sön | 15 | 16.00-20.00 | Callinaz | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Tis | 28 | 13.30-17.00 | Gideons | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 17 | 13.30-17.00 | Gideons | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Lör | 5 | 19.00-23.00 | Sannex | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Lör | 21 | 19.00-23.00 | Sannex | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tor | 11 | 19.00-23.00 | Fernandoz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tor | 26 | 19.00-23.00 | Fernandoz | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Fre | 26 | 19.00-23.00 | Shine | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | > | |
Fre | 27 | 19.00-23.00 | Shine | Danshallen Karlskoga | Karlskoga | Karlskoga | Örebro | ||
Sön | 21 | 16.00-19.00 | Herrgårds & Berghorn | Folkets Hus Kumla | Kumla | Kumla | Örebro | > | |
Sön | 29 | 16.00-19.00 | Herrgårds & Berghorn | Folkets Hus Kumla | Kumla | Kumla | Örebro | ||
Mån | 7 | 19.00-24.00 | Xplays | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Mån | 30 | 19.00-24.00 | Xplays | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Mån | 7 | 19.00-24.00 | PHs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Mån | 30 | 19.00-24.00 | PHs | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Tis | 11 | 20.00-01.00 | Donnez | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Tis | 31 | 20.00-01.00 | Donnez | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
April 2025 | |||||||||
Ons | 6 | 19.00-24.00 | Xplays | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Ons | 30 | 19.00-24.00 | Xplays | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | ||
Ons | 6 | 19.00-24.00 | Casanovas | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro | > | |
Ons | 30 | 19.00-24.00 | Casanovas | Brunnsparken | Örebro | Örebro | Örebro |