Danser på båtar visas inte under danser per län. Se danser på båtar på sidan för danser på båtar.
Sortera kolumn genom att klicka på dess rubrik
Antal danser: 195
Datum | Tid | Dansband | Dansställe | Ort | Kommun | Län | Övrigt | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maj 2024 | |||||||||
Tis | 21 | 13.00-16.00 | Sverre Carlsson | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 21 | 19.00-22.00 | Junix | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tis | 21 | 13.00 | Christer Eklund | Wij Gammelgård | Hölö | Södertälje | Stockholm | ||
Ons | 22 | 19.00-22.00 | Tomaz & Co | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 23 | 18.00-22.00 | Streaplers | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 23 | 19.00-22.00 | Christer Eklund | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 24 | 19.00-22.30 | Micke Ahlgrens | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Sön | 26 | 17.00-22.00 | PHs | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Sön | 26 | 17.00-22.00 | Casanovas | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 28 | 13.00-16.00 | Kalle & Stefan | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 28 | 19.00-22.00 | Edwings | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tor | 30 | 18.00-22.00 | Fernandoz | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 30 | 19.00-23.00 | Highlights | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 30 | 19.00-22.00 | Tomaz & Co | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Juni 2024 | |||||||||
Tis | 04 | 13.00-16.00 | Edwings | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 04 | 19.00-22.00 | Lars Erikssons | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tis | 04 | 13.00 | Tomaz & Co | Wij Gammelgård | Hölö | Södertälje | Stockholm | ||
Ons | 05 | 19.00-22.00 | Janssons orkester | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 06 | 18.00-22.00 | Martinez | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 08 | 19.00-23.00 | Donnez | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 11 | 13.00-16.00 | Micke Ahlgrens | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 11 | 19.00-22.00 | Tomaz & Co | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tor | 13 | 18.00-22.00 | Bob Stevens | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 13 | 19.00-23.00 | Date | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 13 | 19.00-22.00 | Lars Erikssons | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 15 | 19.00-23.00 | Highlights | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Sön | 16 | 18.00-21.00 | Basset | Dansbanan Brandbergen | Brandbergen | Haninge | Stockholm | ||
Tis | 18 | 19.00-22.00 | Gideons | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tis | 18 | 13.00 | Jirix med Glenn Adolfsson | Wij Gammelgård | Hölö | Södertälje | Stockholm | ||
Ons | 19 | 18.00-22.00 | Micke Ahlgrens | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Ons | 19 | 19.00-22.00 | Lars Erikssons | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Fre | 21 | 20.00-24.00 | Sandins | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 22 | 19.00-23.00 | Sandins | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 25 | 19.00-22.00 | Junix | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tor | 27 | 18.00-22.00 | PHs | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 27 | 19.00-23.00 | Blender | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 27 | 19.00-22.00 | Edwings | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 29 | 19.00-23.00 | Kjellez | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Juli 2024 | |||||||||
Mån | 01 | 19.00-22.00 | Leif Kronlund Storband | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 02 | 13.00 | Sverre Carlsson | Wij Gammelgård | Hölö | Södertälje | Stockholm | ||
Ons | 03 | 19.00-22.00 | Ingez | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 04 | 18.00-22.00 | Date | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 04 | 19.00-23.00 | Excess | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 04 | 19.00-22.00 | Sverre Carlsson | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 06 | 19.00-23.00 | Matz Bladhs | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Mån | 08 | 19.00-22.00 | Leif Kronlund Storband | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Ons | 10 | 19.00-22.00 | Sverre Carlsson | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 11 | 18.00-22.00 | Larz Kristerz | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 11 | 19.00-23.00 | Highlights | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 12 | Micke Ahlgrens | Grisslehamns dansbana | Grisslehamn | Norrtälje | Stockholm | |||
Lör | 13 | 19.00-23.00 | Xplays | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Mån | 15 | 19.00-22.00 | Leif Kronlund Storband | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 16 | 13.00 | Patrick Eklöf | Wij Gammelgård | Hölö | Södertälje | Stockholm | ||
Ons | 17 | 19.00-22.00 | Eklöfs | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 18 | 18.00-22.00 | Engdahls | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 18 | 19.00-23.00 | Wahlströms | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Lör | 20 | 19.00-23.00 | Martinez | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Mån | 22 | 19.00-22.00 | Leif Kronlund Storband | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 25 | 18.00-22.00 | Excess | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 25 | 19.00-23.00 | PHs | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 25 | 19.00-22.00 | Kenneth Hertz | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 26 | 21.00-01.00 | Casanovas | Vikingalunden Väddö | Älmsta | Norrtälje | Stockholm | ||
Fre | 26 | 21.00-01.00 | PHs | Vikingalunden Väddö | Älmsta | Norrtälje | Stockholm | ||
Lör | 27 | 19.00-23.00 | Fernandoz | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Mån | 29 | 19.00-22.00 | Leif Kronlund Storband | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 30 | 13.00 | Kenneth & Annika | Wij Gammelgård | Hölö | Södertälje | Stockholm | ||
Ons | 31 | 19.00-22.00 | Mattias & Stefan | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Augusti 2024 | |||||||||
Tor | 01 | 18.00-22.00 | Hollyz | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 01 | 19.00-23.00 | Shine | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 01 | 19.00-22.00 | Wahlén & Segeblad | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 03 | 19.00-23.00 | Sounders | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Sön | 04 | 18.00-21.00 | Eddy & Ilmas | Dansbanan Brandbergen | Brandbergen | Haninge | Stockholm | ||
Tis | 06 | 19.00-22.00 | Tomaz & Co | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Ons | 07 | 19.00-22.00 | Eklöfs | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 08 | 18.00-22.00 | Matz Bladhs | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 08 | 19.00-23.00 | Xplays | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 08 | 16.00-19.00 | Tomaz & Co | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 10 | 19.00-23.00 | Hollyz | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Mån | 12 | 18.00-22.00 | Donnez | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 13 | 19.00-22.00 | Lars Erikssons | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tis | 13 | 13.00 | Janssons orkester | Wij Gammelgård | Hölö | Södertälje | Stockholm | ||
Tor | 15 | 18.00-22.00 | Holidays | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 15 | 19.00-23.00 | Allstars | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 15 | 19.15-22.00 | Sannex | Kungsträdgården | Stockholm | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 15 | 16.00-19.00 | Gideons | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 16 | 19.15-22.00 | Lasse Stefanz | Kungsträdgården | Stockholm | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 17 | 19.00-23.00 | Allstars | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Sön | 18 | 19.15-22.00 | Streaplers | Kungsträdgården | Stockholm | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 20 | 19.00-22.00 | Holens | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Ons | 21 | 19.00-22.00 | Tomaz & Co | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 22 | 18.00-22.00 | Callinaz | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 22 | 19.00-23.00 | Perikles | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 22 | 16.00-19.00 | Eklöfs | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 24 | 19.00-23.00 | Micke Ahlgrens | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 24 | 20.00-24.00 | Titanix | Sundsta säteri | Sundsta | Norrtälje | Stockholm | ||
Sön | 25 | 18.00-21.00 | New Generation | Dansbanan Brandbergen | Brandbergen | Haninge | Stockholm | ||
Tis | 27 | 19.00-22.00 | Gideons | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tis | 27 | 13.00 | Christer Eklund | Wij Gammelgård | Hölö | Södertälje | Stockholm | ||
Ons | 28 | 19.00-22.00 | Hedins | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 29 | 18.00-22.00 | Kjellez | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 29 | 19.00-23.00 | Casanovas | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 29 | 16.00-19.00 | Janssons orkester | Årstaliden | Årsta | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 30 | 13.00-16.00 | Tomaz & Co | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Lör | 31 | 19.00-23.00 | Streaplers | Skansen Galejan | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
September 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 18.00-19.00 | Tompas | Dansbanan Brandbergen | Brandbergen | Haninge | Stockholm | ||
Mån | 02 | 14.00-17.00 | Tomaz & Co | Allaktivitetshuset i Södertälje | Södertälje | Södertälje | Stockholm | ||
Tis | 03 | 19.00-22.00 | Janssons orkester | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Ons | 04 | 19.00-22.00 | Janne Martins | Lohärads bygdegård | Lohärad | Norrtälje | Stockholm | ||
Tor | 05 | 18.00-22.00 | Fernandoz | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Tor | 05 | 19.00-23.00 | Callinaz | Hågelbyparken | Tumba | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 06 | 13.00-16.00 | Janne Martins | Hjorthagens kulturhus | Hjorthagen | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 07 | 20.30-01.00 | PHs | Nalen | Stockholm | Stockholm | Stockholm | Föranmälan | |
Lör | 07 | 20.30-01.00 | Sannex | Nalen | Stockholm | Stockholm | Stockholm | Föranmälan | |
Sön | 08 | 13.00-16.00 | Tomaz & Co | Aktivitetshuset Tuben | Farsta | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 10 | 13.00-16.00 | Lars Erikssons | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 10 | 14.00-17.30 | Jive | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 10 | 19.00-22.00 | Samzons | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Tor | 12 | 18.00-22.00 | Black Jack | Gröna Lund | Djurgården | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 13 | 19.00-22.30 | Micke Ahlgrens | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 13 | 13.00-16.00 | Christer Eklund | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Tis | 17 | 13.00-16.00 | Herrgårds & Berghorn | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 17 | 19.00-22.30 | Micke Ahlgrens | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 17 | 19.00-22.00 | Edwings | Ulvsättra loge | Kallhäll | Järfälla | Stockholm | ||
Ons | 18 | 13.00-16.00 | Lars Erikssons | Tellus fritidscenter | Södermalm | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 20 | 20.00-24.00 | Sannex | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Lör | 21 | 18.00-22.00 | Gideons | Arena Rotebro | Rotebro | Sollentuna | Stockholm | ||
Sön | 22 | 18.00-21.00 | Öbor | Värmdö bygdegård | Hemmesta | Värmdö | Stockholm | ||
Tis | 24 | 14.00-17.30 | Sounders | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Ons | 25 | 13.00-15.45 | Tomaz & Co | Tellus fritidscenter | Södermalm | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 27 | 13.00-16.00 | Sverre Carlsson | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Lör | 28 | 19.00-23.00 | Highlights | Bällstabergsskolan | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | ||
Mån | 30 | 14.00-17.00 | Lars Erikssons | Allaktivitetshuset i Södertälje | Södertälje | Södertälje | Stockholm | ||
Oktober 2024 | |||||||||
Tis | 01 | 19.00-22.30 | Streaplers | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 04 | 20.00-24.00 | Blender | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 04 | 13.00-16.00 | Tomaz & Co | Hjorthagens kulturhus | Hjorthagen | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 05 | 18.00-22.00 | Hedins | Rosendalsskolan Södra | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | 2M1G | |
Sön | 06 | 13.00-16.00 | Stickanz | Aktivitetshuset Tuben | Farsta | Stockholm | Stockholm | ||
Sön | 06 | 17.00-21.00 | PHs | Ebba dansklubb | Tullinge | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 08 | 13.00-16.00 | Junix | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 08 | 14.00-17.30 | Sandins | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Ons | 09 | 13.00-15.45 | Stickanz | Tellus fritidscenter | Södermalm | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 11 | 13.00-16.00 | Patrick Eklöf | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Fre | 11 | 13.00-16.00 | Lars Erikssons | Hjorthagens kulturhus | Hjorthagen | Stockholm | Stockholm | ||
Mån | 14 | 14.00-17.00 | Stickanz | Allaktivitetshuset i Södertälje | Södertälje | Södertälje | Stockholm | ||
Tis | 15 | 13.00-16.00 | Ola & Jag | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 15 | 19.00-22.30 | Martinez | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 18 | 20.00-24.00 | Xplays | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Lör | 19 | 19.00-23.00 | Callinaz | Bällstabergsskolan | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | ||
Tis | 22 | 14.00-17.30 | Bob Stevens | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 25 | 13.00-16.00 | Christer Eklund | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Fre | 25 | 13.00-16.00 | Janne Martins | Hjorthagens kulturhus | Hjorthagen | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 26 | 18.00-22.00 | Holens | Rosendalsskolan Södra | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | 2M1G | |
Tis | 29 | 19.00-22.30 | Donnez | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
November 2024 | |||||||||
Fre | 01 | 20.00-24.00 | Callinaz | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 01 | 20.30 | Sannex | Quality Hotel Friends | Solna | Solna | Stockholm | ||
Lör | 02 | 18.00-22.00 | Tomaz & Co | Arena Rotebro | Rotebro | Sollentuna | Stockholm | ||
Lör | 02 | 20.00 | Casanovas | Quality Hotel Friends | Solna | Solna | Stockholm | ||
Lör | 02 | 13.00-16.00 | Lars Erikssons | Tellus fritidscenter | Södermalm | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 05 | 14.00-17.30 | Engdahls | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Ons | 06 | 13.00-15.45 | Tomaz & Co | Tellus fritidscenter | Södermalm | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 08 | 13.00-16.00 | Sverre Carlsson | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Fre | 08 | 13.00-16.00 | Stickanz | Hjorthagens kulturhus | Hjorthagen | Stockholm | Stockholm | ||
Sön | 10 | 17.00-21.00 | Casanovas | Ebba dansklubb | Tullinge | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 12 | 19.00-22.30 | Micke Ahlgrens | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 15 | 19.00-22.30 | Herrgårds & Berghorn | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 15 | 20.00-24.00 | PHs | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Lör | 16 | Junix | Restaurang Rönnerdals | Bredden | Upplands Väsby | Stockholm | |||
Lör | 16 | 18.00-22.00 | Tomaz & Co | Rosendalsskolan Södra | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | 2M1G | |
Tis | 19 | 14.00-17.30 | Fernandoz | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 22 | 13.00-16.00 | Stickanz | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Lör | 23 | 18.00-22.00 | Samzons | Arena Rotebro | Rotebro | Sollentuna | Stockholm | ||
Lör | 23 | 19.00-23.00 | Excess | Bällstabergsskolan | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | ||
Sön | 24 | 18.00-21.00 | Martinez | Värmdö bygdegård | Hemmesta | Värmdö | Stockholm | ||
Tis | 26 | 13.00-16.00 | Lars Erikssons | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 26 | 19.00-22.30 | Black Jack | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 29 | 20.00-24.00 | Allstars | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 29 | 13.00-16.00 | Tomaz & Co | Hjorthagens kulturhus | Hjorthagen | Stockholm | Stockholm | ||
Lör | 30 | 20.00-24.00 | Wahlströms | Ebba dansklubb | Tullinge | Botkyrka | Stockholm | ||
December 2024 | |||||||||
Sön | 01 | 13.00-16.00 | Stickanz | Aktivitetshuset Tuben | Farsta | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 03 | 14.00-17.30 | Matz Bladhs | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Fre | 06 | 19.00-22.30 | Matz Rogers | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 06 | 13.00-16.00 | Tomaz & Co | Folkets Hus Boo | Saltsjö-Boo | Nacka | Stockholm | ||
Tis | 10 | 13.00-16.00 | Junix | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Tis | 10 | 19.00-22.30 | Kjellez | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Ons | 11 | 13.00-15.45 | Stickanz | Tellus fritidscenter | Södermalm | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 13 | 13.00-16.00 | Lars Erikssons | Alviks Kulturhus | Bromma | Stockholm | Stockholm | ||
Fre | 13 | 20.00-24.00 | Casanovas | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Tis | 17 | 14.00-17.30 | Holidays | Folkets Hus Hallunda | Hallunda | Botkyrka | Stockholm | ||
Tor | 26 | 17.00-21.00 | Patrick Eklöf | Rosendalsskolan Södra | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | 2M1G | |
Tor | 26 | 17.00-21.00 | Martinez | Trombon Södertälje | Södertälje | Södertälje | Stockholm | ||
Januari 2025 | |||||||||
Lör | 18 | 19.00-23.00 | Allstars | Bällstabergsskolan | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | ||
Februari 2025 | |||||||||
Lör | 08 | Junix | Rosendalsskolan Södra | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | 2M1G | ||
Lör | 15 | 19.00-23.00 | Wahlströms | Bällstabergsskolan | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | ||
Mars 2025 | |||||||||
Lör | 22 | 19.00-23.00 | Sannex | Bällstabergsskolan | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm | ||
Maj 2025 | |||||||||
Lör | 10 | 19.00-23.00 | PHs | Bällstabergsskolan | Vallentuna | Vallentuna | Stockholm |